Zadzwoń do nas: (847) 763-8500
Wybierz język

Immigration Law Associates, P.C. logo

a Polish family with a son and daughter hugging their parents from behind while they all smile at the camera

Otwieramy Drzwido Twojej Przyszłości

Od ponad 20 lat, Immigration Law Associates reprezentuje biznesy, organizacje i prywatne osoby w każdym aspekcie prawa imigracyjnego.

Jesteśmy kancelarią adwokacką zajmującą się ekskluzywnie sprawami imigracyjnymi. Zajmujemy się sponsorowaniem na pobyt stały przez pracę i rodzinę (zielona karta), jak również tymczasowymi wizami dla turystów, studentów, pracowników, inwestorów, narzeczonych, itd.

Jesteśmy dumni z naszych efektywnych i profesjonalnych usług które oferujemy biznesom i wspólnotom etnicznym w Stanach Zjednoczonych. Chętnie pomagamy obcym obywatelom pracować, osiedlać się oraz sprowadzić rodzinę do Stanów Zjednoczonych ponieważ wierzymy w rozmaitość społeczności.

W dzisiejszych niepewnych czasach, kompetentna porada adwokata imigracyjnego jest niezastąpiona. Skontaktuj się z naszą kancelarią, jedną z najlepszych w okolicach Chicago, by otrzymać poufną konsultację w swojej sprawie imigracyjnej

Nasze Usługi

Skontaktuj się z Nami Dziś

Co Nas Rozróźnia

Strategia

Nasi adwokaci korzystają ze swojego wieloletniego doświadczenia aby stworzyć najlepszą strategię dla klienta. Nie wierzymy w uniwersalne podejście bo każdy klient i każda sprawa jest wyjątkowa. Zaczynając od konsultacji, poświęcamy czas aby zrozumieć sytuację każdego klienta i stworzyć taką strategię aby dać mu najlepszą szanse w osiągnięciu celu imigracyjnego.

Kwalifikacje

Imigracja to kompleksowa dziedzina z ciągle zmieniającymi się przepisami i procedurami. Nasi adwokaci mają szeroką wiedzę i umiejętności potrzebne do nawigowania skomplikowanego amerykańskiego systemu imigracyjnego. Jesteśmy członkami American Immigration Lawyers Association i na bieżąco śledzimy wszystkie zmiany w procesie imigracyjnym które mogą wpłynąć na nasze sprawy.

Uczciwość

Nasi klienci mogą liczyć na uczciwość i szczerość naszych adwokat?w. Wierzymy w całkowitą przejrzystość aby klient zrozumiał każdy krok w procesie. Jeżeli klient nie kwalifikuje się na benefis, lub ma ryzykowną sprawę, chcemy aby zrozumiał dlaczego. Decyzje związane z imigracją maja wpływ na resztę naszego życia, i chcemy aby każdy klient był świadomy swoich opcji i szansy na sukces.

Naucz się Więcej o Nas

Atestacje

Mecenas Renata Burek jest wyjątkowo zorientowana na szczegółach, dobrze poinformowana, i profesjonalna. Mieliśmy długą i skomplikowaną sprawę, ale z pomocą firmy i Renaty doświadczenia i porady, sprawa zakończyła się sukcesem. Bardzo ich polecam!

David Szlachta

Słowa nie potrafią opisać jacy jesteśmy wdzięczni za spotkanie się i współpracowanie z Renatą i jej firmą. Ona była bardzo profesjonalna i nas wspierała na każdym kroku w procesie. Na początku, nasze szanse na zatwierdzenie były bardzo małe, ale Renata ciężko pracowała, zwracając uwagę na każdy szczegół i udało się! Bardzo dziękujemy Renacie i jej firmie za niesamowitą pracę, która zmieniła nasze życie i pozwoliła nam osiągnąć nasze marzenia! Jesteś najlepsza!!!

Mila Craila