Immigration Law Associates
Chicago Lawyer, Attorney: Green Card, H-1B, National Interest Waiver, J-1, Spouse, Fiance, Student Visa, VAWA, Citizenship, Removal, Korean, Polish, Japanese, Spanish

Elizabeth M. Walder

Prezes


 

Niektóre kancelarie adwokackie rozwijają się szybko w poszczególnej dziedzinie poprzez nabycie albo połączenie się z drugą kancelarią. Inne przyjmują nowego partnera z wyrobioną praktyką. Elizabeth Walder zdecydowała się na inne podejście. Przez nawiązywanie kontaktów z ważnymi członkami społeczności, sama przekształciła Immigration Law Associates, P.C. w jedną z największych kancelari adwokackich w okolicy Chicago poświęconej wyłącznie sprawom imigracyjnym, reprezentujaca imigracyjne interesy wielu biznesów i rodzin z niezbędnym profesjonalizmem.
Pani Walder często ukazuje się w rosyjskich i koreańskich programach telewizyjnych jako znany ekspert z zakresie prawa imigracyjnego, i jako stronnik wspólnot etnicznych w Stanach Zjednoczonych. Dodatkowo, Pani Walder aktywnie angażuje się w sprawy rządowe poprzez prowadzenie wykładów na temat ewentualnego impaktu nowej legislacji imigracyjnej, w połączeniu z biurem Senatora Durbina.
Pani Walder ukończyła John Hopkins University i Case Western Reserve University School of Law. Jest członkinią Chicago Bar Association, American Bar Association, Illinois State Bar Association i American Immigration Lawyers Association.


ewalder@immig-chicago.com

Contact Us:

(847) 763-8500 via email

Visit Us:

8707 Skokie Blvd., Suite 302
Skokie, IL 60077
(Chicago Metro Area)

Languages:

Korean, Polish, Spanish, Farsi
Visa Bulletin Processing Times