Immigration Law Associates
Chicago Lawyer, Attorney: Green Card, H-1B, National Interest Waiver, J-1, Spouse, Fiance, Student Visa, VAWA, Citizenship, Removal, Korean, Polish, Japanese, Spanish

Loteria Wizowa

 
DV2017_graphic1Aby zwiększyć zróżnicowanie w populacji Stanów Zjednoczonych, U.S.A. przydziela 50,000 wiz rocznie mieszkańcom krajów z niskim numerem imigracji.

Istnieją specyficzne kwalifikacje i zasady związane z loterią wizową i tylko osoby urodzone w krajach z niskim numerem imigracji mogą aplikować. Lista krajów które kwalifikują się na loterie zmienia się co roku ponieważ polega ona na ilości osób które wyemigrowały z poszczególnego kraju do USA w przeciągu ostatnich 5 lat.

NOWOŚĆ! Weź udział w loteri wizowej 2019 (rozpoczęcie rejestracji 3 października, 2017 zakończenie 7 listopada, 2017).

Ze względu na to, że nie wszystkie z pierwszych 50,000 wylosowanych osób będą się kwalifikować lub zdecydują się na kontynuacje procesu, więcej niz 50,000 aplikantów zostanie wylosowanych aby zapewnić że wszystkie z dostępnych wiz zostaną wydane. Niestety znaczy to że nie będzie wystarczająco wiz dla wszystkich wylosowanych.

DV2017_graphic2 Osoba składająca aplikacje na loterie wizową może spotkać się z wieloma pułapkami. Podanie błędnej odpowiedzi na pytanie, nawet gdy jest to przypadkowe, prowadzi do automatycznej dyskwalifikacji.

Przez ponad 20 lat, Immigration Law Associates, P.C. oferuje pomoc kwalifikującym się ososbom i ich rodzinom w składaniu i poprawnym wypełnianiu aplikacji. Aby udogodnić naszych klientów, nasi adwokaci i personel mówią po angielsku, polsku, persku, koreańsku, i hiszpańsku. Wielu z naszych klientów znajduje się w okolicach Chicago, ale możemy również złożyć aplikacje w imieniu osób mieszkających w innym stanie albo poza granicami Stanów Zjednoczonych.

Pomagamy również osobom które zostały wylosowane dokonczyc proces aplikacji wizowej aby ułatwić zmiane statusu lub przyjazd do Stanów Zjednoczonych jako posiadacz zielonej karty.

Loteria Wizowa: Po wylosowaniu

Więcej informacji:

FAQ Często zadawane pytania na temat loterii wizowej.

 

Contact Us:

(847) 763-8500 via email

Visit Us:

8707 Skokie Blvd., Suite 302
Skokie, IL 60077
(Chicago Metro Area)

Languages:

Korean, Polish, Spanish
Visa Bulletin Processing Times