Immigration Law Associates
Chicago Lawyer, Attorney: Green Card, H-1B, National Interest Waiver, J-1, Spouse, Fiance, Student Visa, VAWA, Citizenship, Removal, Korean, Polish, Japanese, Spanish

Loteria Wizowa

 
DV lottery, loteria wizowa, DV lottery 2017, loteria wizowa 2017, immigration, zielona karta, green cardMamy przyjemność ogłosić otwarcie programu Loterii Wizowej na rok 2019 do którego Polska została ponownie włączona. Rejestracja zgłoszeń na rządowej stronie internetowej rozpoczęła się w południe 4-go października 2016r i zakończy się w 7-go listopada 2016r. W loterii mogą wsiąść udział osoby mieszkające w Polce i te które są w Stanach Zjednoczonych na ważnych wizach albo kwalifikują się na ustawę 245i. Osoby które obecnie czekają na stały pobyt w Stanach Zjednoczonych na podstawie długotrwającego sponsorowania przez rodzinę lub pracę mogą złożyć aplikację na loterię bez naruszenia sponsorowania.

Celem loterii wizowej jest dywersyfikacja imigrantów w Stanach Zjednoczonych poprzez przyznanie stałego pobytu obywatelom krajów o niskiej stawce imigracji do USA Każdego roku, wydawane jest 50,000 wiz imigracyjnych na podstawie tego programu.

Immigration Law Associates, P.C. oferuje kompetentną i zaufaną pomoc w ubieganiu się o wizę imigracyjną na podstawie loterii wizowej. Oferujemy wstępną konsultację z doświadczonym adwokatem imigracyjnym, który zapewni pełną ocenę Twojej sprawy imigracyjnej, w tym:

By umówić się na konsultację prosimy o telefon: 847-763-8500.Kraje niekwalifikujące się na loterię wizową 2019

Bangladesz * Brazylia * Kanada * Chiny * Kolumbia * Dominikana * Salwador * Haiti * Indie * Jamajka * Meksyk * Nigeria * Pakistan * Peru * Filipiny * Korea Południowa * Wielka Brytania (z wyjątkiem Irlandii Północnej) * Wietnam

 

 

Contact Us:

(847) 763-8500 via email

Visit Us:

8707 Skokie Blvd., Suite 302
Skokie, IL 60077
(Chicago Metro Area)

Languages:

Korean, Polish, Spanish
Visa Bulletin Processing Times