Immigration Law Associates
Chicago Lawyer, Attorney: Green Card, H-1B, National Interest Waiver, J-1, Spouse, Fiance, Student Visa, VAWA, Citizenship, Removal, Korean, Polish, Japanese, Spanish

Zapraszamy do Immigration Law Associates, P.C.

 
Jesteśmy kancelarią adwokacką specjalizującą się ekskluzywnie w sprawach imigracyjnych. Od ponad dwudziestu lat, zajmujemy się sponsorowaniem na pobyt stały przez pracę i rodzinę (zielona karta), jak również tymczasowymi wizami dla turystów, studentów, pracowników, inwestorów, narzeczonych, itd. Nasze wieloletnie doświadczenie pomaga klientom w uzyskaniu pozytywnych wyników w ich sprawach imigracyjnych.

Jesteśmy dumni z naszych efektywnych i profesjonalnych usług które oferujemy biznesom i wspólnotom etnicznym w Stanach Zjednoczonych. Chętnie pomagamy obcym obywatelom pracować, osiedlać się oraz sprowadzić rodzinę do Stanów Zjednoczonych ponieważ wierzymy w rozmaitość społeczności.

W dzisiejszych niepewnych czasach, kompetentna porada adwokata imigracyjnego jest niezastąpiona. Skontaktuj się z naszą kancelaią, jedną z najlepszych w okolicach Chicago, by otrzymać poufną konsultację w swojej sprawie imigracyjnej. Nasz numer telefonu to 847-763-8500. Mówimy po polsku.

 

Contact Us:

(847) 763-8500 via email

Visit Us:

8707 Skokie Blvd., Suite 302
Skokie, IL 60077
(Chicago Metro Area)

Languages:

Korean, Polish, Spanish
Visa Bulletin Processing Times